CSR

Odwiedź ECO

Zapraszamy do ECO wszystkich, którzy chcą zobaczyć, w jaki sposób produkuje się energię.

 

Możliwość ziedzania elektrociepłowni, obejrzenia wywrotnicy czy łądowarko-zwałowarki "Smoczycy", zobaczenia od środka jak powstaje ciepło i dociera do domów to stała oferta dla dzieci z przedszkoli i szkół oraz uczniów szkół podstawowych ogrzewanych przez ECO.

Poza całorocznymi wycieczkami w ostatnich latach nasza firma organizuje również imprezy z okazji Dnia Dziecka i Dnia Kobiet.

8 marca 2017 roku zaprosiliśmy do ECO Panie na "Energetyczny Dzień Kobiet". Rozpoczął się on od rozgrzewki przeprowadzonej przez trenera kobiecego zespołu siatkarskiego ECO UNI Opole. Na spotkaniu Panie mogły również porozmawiać z zaproszoną dietetyk oraz wziąć udział w zwiedzaniu ECO i spotkaniu z piłkarzami Odry Opole. 

1 czerwca 2017 roku zorganizowaliśmy w ECO II edycję Dnia Dziecka. Najmłodsi uczestnicy oglądali przedstawienie edukacyjne pt. "Piouś i Smog" zrealizowane wspólnie z teatrem EKO Studio z Opola, które dotyczyło problemu zanieczyszczenia powietrza. Następnie dzieci miały możliwość zobaczenia w jaki sposób produkuje się ciepło. Podczas wycieczki po terenie zakładu największe emocje budziły niezmiennie wywrotnica i ładowarko-zwałowarka "Smoczyca".

 

Film: Dzień Dziecka w ECO - I edycja 2016 r.

Film: Wycieczka podopiecznych DDP "Złota Jesień"

Film: Wycieczka dzieci z Przedszkola nr 55 w Opolu

 

ECO jest równiez inicjatorem oraz współorganizatorem innych inicjatyw skierowanych do najmłodszych:

 

Do góry