CSR

Pozostałe

Nad wodą bezpieczniej z ECO

Propagując zdrowy i aktywny tryb życia wśród dzieci i młodzieży, wspólnie z MOSiR Opole organizujemy letnią akcję pt. "Bezpiecznie nad wodą". Imprezie towarzyszą pokazy ratownictwa wodnego, szkolenia z zasad udzielania pierwszej pomocy i konkursy promujące wiedzę o bezpieczeństwie. Najmłodsi dodatkowo otrzymyją książeczki z rysunkami ilustrującymi bezpieczne zachowania w wodzie.

Energetyczny bieg

ECO od kilku już lat wspiera Bieg Opolski. W 2015 roku bieg odbył się pod hasłem "Biegniemy dla Katedry". Imprezę sfinansowało ECO, dzięki czemu całkowity dochód ze sprzedaży biletów został przekazany na cel odnowy Katedry. 

Pracownicy ECO również biorą czynny udział w biegu - pomarańczowe koszulki wśród biegaczy są znakiem rozpoznawczym drużyny ECO.

Z młodzieżą o wartościach w sporcie

Wraz z Wydziałem Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego oraz kapelanem opolskiego sportu ECO organizuje "Olimpiadę wiedzy i wartości w sporcie". Udział w Olimpiadzie biorą liczne grupy dzieci ze szkół ponadgimnazjalnych z Opolszczyzny, a także województwa śląskiego i dolnośląskiego.

W rytmie ECO

Od wielu lat wspieramy Polskie Stowarzyszenie Perkusyjne w organizacji Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego DRUM FEST. Impreza rokrocznie przyciąga do Opola wybitne światowe gwiazdy i koneserów muzyki na najwyższym światowym poziomie. 

Tanecznym krokiem

Spółka jest jednym z głównych sponsorów Festiwalowego Turnieju Tańca Towarzyskiego w Opolu. Impreza jest jednym z wydarzeń towarzyszących Krajowemu Festiwalowi Polskiej Piosenki w Opolu.

IMG 8600

Do góry