Grupa ECO

Oferty pracy

Opole - Specjalista ds. technicznych

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista ds. technicznych

Miejsce pracy: Opole

Główne zadania:

    • nadzór nad realizacją zadań inwestycyjno remontowych ECO SA,
    • wykonywanie kontroli techniczno-budowlanych oraz nadzór nad realizacją zaleceń pokontrolnych,
    • udział w przygotowaniu postępowań przetargowych,
    • przygotowywanie zleceń i umów na realizację zadań oraz nadzorowanie procesu uzgadniania i pozyskiwania pozwoleń administracyjnych,
    • weryfikacja dokumentacji technicznej.

Wymagamy:

  • wykształcenia wyższego technicznego,
  • posiadania uprawnień budowlanych w specjalności  instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych,  wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń uprawniających do nadzorowania i kierowania robotami budowlanymi,
  • stażu pracy:  minimum 2 lata,
  • doświadczenia w wykonywaniu i weryfikacji kosztorysów,
  • zdolności do samodzielnej organizacji pracy, komunikatywności,
  • prawa jazdy kat. B,
  • dodatkowym atutem będzie wykazanie się doświadczeniem pracy w branży energetycznej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • wynagrodzenie 6.000 zł brutto,
  • możliwość udziału w szkoleniach,
  • kafeterię benefitów (dofinansowanie wypoczynku, karnetów sportowych itp.),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • elastyczny czas pracy.

Link do oferty i strony aplikacji

Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do śledzenia naszych kanałów społecznościowych:

Facebook: ECO - ciepło, które lubię

Instagram: eco.cieplo.ktore.lubie

Twitter: ECO News

YouTube: ECO Relacje

Do góry