Grupa ECO

Oferty pracy

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. automatyki

Główne zadania przeidziane do realizacji to:

  • opracowywanie i modernizacja programów sterujących urządzeń PLC oraz HMI na wyposażeniu procesów technologicznych (Siemens, SAIA, LS IS oraz podobne);
  • projektowanie i automatyzacja procesów produkcyjnych i dystrybucyjnych;
  • nadzór i budowa przemysłowej infrastruktury sieciowej;
  • projektowanie i wykonywanie rozwiązań i aplikacji sterowania wyposażenia produkcyjnego;
  • wsparcie techniczne w zakresie naprawy i modernizacji ciepłowniczych procesów technologicznych;
  • projektowanie i tworzenie dokumentacji elektrycznych z doborem aparatury;
  • programowanie baz danych w zakresie archiwizacji danych automatyki;
  • realizacja niestandardowych rozwiązań przy użyciu języków programistycznych (np.: VB, C++, C#);
  • projektowanie aplikacji webowych : Java Script, CSS, HTML5;
  • uczestnictwo w działaniach zwiększających efektywność procesów;
  • współpraca z innymi działami w procesie rozwoju i wdrażania nowych rozwiązań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – automatyka lub pokrewne;
    znajomość zagadnień automatyki, termodynamiki, elektrotechniki, elektroniki, mechaniki;
    znajomość systemów SCADA/HMI;
    znajomość technologii webowych : Java Script, CSS, HTML5;
    znajomość przemysłowych protokołów transmisyjnych;
    umiejętność czytania schematów elektrycznych;
    umiejętność współpracy w zespole i pracy pod presją czasu;
    komunikatywność i dobra organizacja pracy;
    uprawnienia SEP E1 do 1 kV;
    znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, premia i inne dodatkowe świadczenia);
  • umowę o pracę;
  • udział w szkoleniach zawodowych (m.in. kurs j. angielskiego);
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w firmie o ugruntowanej i wysokiej pozycji na rynku ciepłowniczym;
  • pracę w młodym zespole.

Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do śledzenia naszych kanałów społecznościowych:

 Facebook: ECO - ciepło, które lubię

Instagram: eco.cieplo.ktore.lubie

Twitter: ECO News

YouTube: ECO Relacje

Do góry