Grupa ECO

Oferty pracy

Poszukujemy:

Przedstawiciel handlowy

Miejsca Pracy: województwo opolskie i ościenne

Kluczowe zadania:
· Pozyskiwanie nowych klientów w zakresie sprzedaży energii elektrycznej,
· Kreowanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi klientami,
· Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych w zakresie sprzedaży energii elektrycznej,
· Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych,
· Raportowanie wykonywanych działań,
· Bieżąca analiza rynku,
· Dbałość o dobry wizerunek firmy oraz przestrzeganie ustalonych procedur

Wymagania:
· Doświadczenie na podobnym stanowisku (min 1 rok),
· Znajomość rynku obrotu energią elektryczną - mile widziane,
· Wykształcenie min. średnie - mile widziane techniczne,
· Wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
· Posiadanie wysokiej motywacji w dążeniu do sukcesu oraz własna inicjatywa, kreatywność,
· Zdolności negocjacyjne, umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
· Mobilność i dyspozycyjność,
· Prawo jazdy kat. B,
· Obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office na poziomie co najmniej średniozaawansowanym.

Oferujemy:
· Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
· Atrakcyjne wynagrodzenie związane z osiąganymi wynikami (podstawa + progresywny system prowizyjny+ premie uzależnione od wykonania planu),
· Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, komputer, telefon,
· Dużą samodzielność w działaniu,
· Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych,
· Bogaty pakiet socjalny

lub w wersji papierowej na adres: ECO SA, ul. Harcerska 15, 45-118 Opole.

Specjalista ds. technicznych – Dział Projektów i Realizacji

Zakres wykonywanych zadań:
·  nadzór nad realizacją zadań inwestycyjno remontowych ECO SA,
·  wykonywanie kontroli techniczno-budowlanych oraz nadzór nad realizacją zaleceń pokontrolnych,
·  udział w przygotowaniu postępowań przetargowych, w zakresie opisu przedmiotu zamówienia, uczestnictwo w pracach komisji przetargowych
·  przygotowywanie zleceń i umów na realizację zadań oraz nadzorowanie procesu uzgadniania i pozyskiwania pozwoleń administracyjnych,
·  weryfikacja dokumentacji technicznej,
·  współpraca z innymi Działami ECO SA oraz jednostkami zewnętrznymi w zakresie realizacji zadań inwestycyjno-remontowych

Wymagania:
·  wykształcenie wyższe techniczne,
·  uprawnienia budowlane w specjalności  konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń uprawniające do nadzorowania i kierowania robotami budowlanymi,
·  znajomości i przestrzegania aktualnych przepisów prawa a w szczególności: Prawa Budowlanego, rozporządzeń MSWIA w sprawie warunków technicznych użytkowania budynków mieszkalnych, Kodeksu Cywilnego i Kodeksu Postępowania Administracyjnego w niezbędnym zakresie,
·  staż pracy:  minimum 2 lata.
·  znajomość obsługi komputera, w szczególności w zakresie aplikacji biurowych pakietu  MS OFFICE (Word, Excel).
·  doświadczenie w wykonywaniu i weryfikacji kosztorysów
·  zdolność do samodzielnej organizacji pracy, komunikatywności,
·  prawa jazdy kat. B
·  dodatkowym atutem będzie wykazanie się doświadczeniem pracy w branży energetycznej.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 26 czerwca 2017r.

Do góry