Klienci

Przerwy w dostawie ciepła

Tutaj znajdziesz informację nt. planowanych oraz trwających przerw w dostawie ciepłaKluczbork, 15 lipca - 31 sierpnia

W celu poprawy jakości usług związanych z przygotowaniem ciepłej wody użytkowej dla budynków zasilanych z węzłów cieplnych w rejonie ulic Ossowskiego i Norwida w Kluczborku, w okresie od 15 lipca do 31 sierpnia 2019 roku będziemy prowadzić prace remontowe związane między innymi z wymianą zasobników oraz elementów instalacji ciepłej wody.
Wykonanie tych prac wymaga zatrzymania pracy węzłów, skutkującego przerwą w dostawie ciepłej wody do budynków z nich zasilanych, jednakże przewidywany okres tej przerwy nie przekroczy 48 godzin dla każdego węzła. 
O dokładnym terminie rozpoczęcia prac remontowych w poszczególnych węzłach będziemy informować naszych Klientów na bieżąco.

Jelcz-Laskowice, 16-27 lipca

W związku z koniecznością prowadzenia prac remontowych w centralnym źródle ciepła w Jelczu-Laskowicach, w dniach od 16 lipca 2019 roku od godziny 1:00 do godziny 24:00 dnia 27 lipca 2019 roku nastąpi przerwa w dostawie ciepła na podgrzanie wody użytkowej do budynków zasilanych ciepłem systemowym na terenie Jelcza-Laskowic, w rejonie ulic: Aleja Młodych, Basenowa, Belgijska, Bożka, Inżynierska, Liliowa, Oławska i Techników.

W przypadku budynków położonych w rejonie ulic: Hirszfelda, Aleja Wolności, Mieszka I, będziemy dostarczać ciepło o zaniżonych parametrach, co może skutkować jedynie obniżoną temperaturą ciepłej wody.

Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań w celu wykonania prac remontowych w planowanym okresie i z góry przepraszamy za niedogodności wynikające z tego tytułu.

Opole, Osiedle Armii Krajowej, sierpień-wrzesień

W związku z realizacją zadania inwestycyjnego dotyczącego likwidacji grupowego węzła cieplnego W-91 ul. Zawiszaków oraz budowy sieci rozdzielczej w rejonie ul. Batalionu Zośka, Batalionu Parasol, Skautów Opolskich, Szarych Szeregów i Zawiszaków w Opolu, i ustalonym z Wykonawcą harmonogramem prac informujemy, że planujemy przerwy w dostawie ciepłej wody do budynków zasilanych z przedmiotowych sieci.

W celu zminimalizowania uciążliwości związanych z realizacją inwestycji zakres prac podzielono na II etapy, a mianowicie:

  • I przerwa planowana jest na 32 tydzień roku, tj. od godziny 24:00 z niedzieli na poniedziałek 4/5 sierpnia br. i będzie trwała 10 dni, tj. do godzin nocnych z środy na czwartek 14/15 sierpnia br..
  • II przerwa planowana jest na 37 tydzień roku, a czas jej trwania szacujemy na 5 dni. Rozpocznie się o godzinie 24:00 z niedzieli na poniedziałek 8/9 września br. i będzie trwała do godziny 24:00 z piątku na sobotę 13/14 września br.. Termin II przerwy może zostać zmieniony na wcześniejszy – zostanie on ustalony po przeprowadzeniu prac związanych z technologicznym przepięciem sieci podczas I przerwy.

 

Do góry