Wszyscy przeżywamy teraz szczególnie trudne chwile spowodowane zagrożeniem koronawirusem. Dlatego też w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich oraz ograniczenie tradycyjnej, papierowej wysyłki dokumentów do minimum, zachęcamy Państwa do skorzystania z faktury elektronicznej (e-faktury), będącej pełnowartościową fakturą VAT, stanowiącą podstawę prawną do rozliczeń podatkowych.

Dzięki skorzystaniu z tego rozwiązania, Państwa faktury w postaci pliku PDF będą błyskawicznie dostarczane na wskazaną skrzynkę e-mail. Wystawianie i dystrybucja e-faktur nastąpi od okresu rozliczeniowego, w którym otrzymamy wypełniony i podpisany z Państwa strony formularz „Zgody na wystawianie i przesyłanie e-faktur”, który w formie edytowalnej dołączamy do niniejszej informacji wraz z „Regulaminem wystawiania i przesyłania faktur drogą elektroniczną”.

Jeśli zdecydujecie się Państwo otrzymywać faktury elektroniczne prosimy o:

  • Zapoznanie się z „Regulaminem wystawiania i przesyłania faktur drogą elektroniczną”.
  • Wypełnienie, podpisanie „Zgody na wystawianie i przesyłanie e-faktur” i przesłanie jej skanu/zdjęcia na adres e-mail: bok@ecosa.pl Niezbędne dokumenty zamieszczamy w linkach poniżej:

Klienci ECO SA:

Regulamin
Zgoda na wystawienie i przesyłanie e-faktur
Zmiana adresu e-mail do wysyłania e-faktur
Wycofanie zgody na wystawianie i przesyłanie e-faktur