Dane wnioskodawcy

Dane obiektu

Wpisz adres nieruchomości

Informacje dotyczące ogrzewania obiektu

[m2]
[m3]
(os.)

Informacje o zapotrzebowaniu ciepła

 
[kW]
[kW]
[kW]
[kW]
[kW]

Informacje dotyczące obecnego źródła ciepła

[m3,tona,kWh]
[kW]
[lata]

Podane w formularzu kontaktowym dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora - Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A. z siedzibą w Opolu, ul. Harcerskiej 15, w celu zawarcia umowy na podstawie zainteresowania naszą ofertą oraz w celu prowadzenia działań marketingu bezpośredniego. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Administratora, w tym informacje o swoich prawach znajdziesz w Polityka prywatności

 
Więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych objętych powyższym formularzem, celem kontaktu ze mną w przedmiocie moich pytań lub wątpliwości ujętych w powyższym formularzu.
Mniej
Więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych objętych powyższym formularzem w celach marketingowych, a w tym marketingu bezpośredniego, tj. przesyłania na wyżej wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w postaci newslettera oraz prezentacji oferty Spółki w formie kontaktu telefonicznego.
Mniej