Grupa ECO
Strefa klienta

Śledź nas:

E-faktura ECO

E-faktura ECO

Szanowni Państwo, Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA z myślą o Państwa potrzebach uruchomiła faktury elektroniczne (e-faktury), będące pełnowartościowymi fakturami VAT, stanowiącymi podstawę prawną do rozliczeń podatkowych. Dzięki temu rozwiązaniu, Państwa faktury w postaci pliku PDF będą błyskawicznie dostarczane na wskazaną skrzynkę e-mail.

Wystawianie i dystrybucja e-faktur nastąpi od najbliższego okresu rozliczeniowego, następującego po dniu otrzymania wypełnionego i podpisanego z Państwa strony formularza „Zgody na wystawianie i przesyłanie e-faktur”, który dołączamy do niniejszej informacji wraz z „Regulaminem wystawiania i przesyłania faktur drogą elektroniczną".

Jeśli chcą Państwo otrzymywać faktury elektroniczne konieczne jest:

  • zapoznanie się z „Regulaminem wystawiania i przesyłania faktur drogą elektroniczną”
  • wypełnienie, podpisanie „Zgody na wystawianie i przesyłanie e-faktur” i odesłanie jej na nasz adres lub przesłanie jej skanu/zdjęcia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku dodatkowych pytań w sprawie e-faktur prosimy o kontakt z Pracownikami Biura Obsługi Klienta.

Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA informuje, że z dniem 8 grudnia 2022 roku zmianie ulega treść Regulaminu do wystawiania i przesyłania faktur drogą elektroniczną. Zmiany polegają na uaktualnieniu adresów stron internetowych w Rozdziale 1. pkt. 3. i 4., Rozdziale 2, I pkt. 1., II pkt. 2., III pkt.1. oraz Rozdziale 4 pkt. 1. i 4. Pozostała treść Regulaminu pozostaje bez zmian.

Zobacz także

Biuro Obsługi Klienta

E-BOK

Nasze lokalizacje

Taryfa dla ciepła

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

  • ul. Harcerska 15, 45-118 Opole
    NIP: 754-25-24-950, KRS:14339, Regon: 531363177
    Kapitał zakładowy: 155.480.000 zł w całości wpłacony
  • 77 541 01 00, 541 01 01
  • eco@ecosa.pl

Ciepło, które lubię